VelaShape III

Yasal Uyarı

Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Tüm uygulamalar kişiye özeldir, uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterir. Cilt ve kıl yapısına bağlı olarak sonuçlar farklılık gösterebilir.

Tepeden Tırnağa Muhteşem Bir Vücut

Size bunu sunabilecek güve ve teknolojiye sahip VelaShape III ile tanışın...

VelaShape III selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip bir sistemdir. VelaShape yaşantınızın günlük akışını aksatmadan veya size belirgin bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

VelaShape’in sırrı; Yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elos teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır.

Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar.

Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

Merak edilen sorular ve cevapları

VelaShape III hangi bölgelerde uygulanır ?
Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulansa da, VelaShape cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.

Hangi bölgelerde kaç santim incelme olur?
Yapılan araştırmalarda uygulama sonrasında müşterilerin karın bölgesinde yaklaşık 2.5 cm, bacak bölgelerinde ise 1.5 cm’lik bir incelme gözlenmiştir. Müşterilerimiz işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 cm arasında bir incelme olduğunu belirtiyorlar. Yeni doğum yapmış kişilerden oluşan hasta grubu ile yapılan bir çalışmada, bu işlem uygulandığı 100 hastadan 97’sinin sonuçlardan son derece hoşnut olduğu bildirilmektedir.

Sonuçların kalıcılığını sağlamak için ne yapmalıyım?
Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız uygulamalar sonuçların kalıcı olmasın sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak sonuçlarının daha uzun ömürlü kılacaktır.

Bu uygulama benin için uygun mu?
Bu uygulama hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı müşterilerimiz zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape III bu konuda da son derece etkilidir.
Uygulanan işlem güvenli midir?
FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

Uygulama sırasında acı hisseder miyim?
Müşterilerımizin neredeyse tamamı işlemi son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. Hatta, çoğu müşterimiz bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir. VelaShape teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken hastanın cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede hastanın sıcaklık hissetmesi son derece normaldir.

ValeShape yapılan bölgede ne gibi bir fark göreceğim?
ValeShape uygulanan bölgede cilt daha sıkı görünmekte ve bu sıkılık müşteri tarafından belirgin bir şekilde hissedilmektedir. Bazı durumlarda, ciltte birkaç saat boyunca kızarıklık görülebilir. Çok nadir olsa da işlem yapılan bölgede hassasiyet görülebilir.

VelaShape III teknolojisinin avantajları nelerdir?
Her şeyden önce VelaShape III, bölgesel incelme konusunda FDA tarafından onaylı ve cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik mesajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

VelaShape III Treatment

Yasal Uyarı

Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Tüm uygulamalar kişiye özeldir, uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterir. Cilt ve kıl yapısına bağlı olarak sonuçlar farklılık gösterebilir.